Animacja reklamowa, tworzenie animacji 3D


tworzenie animacji 3d

Obraz 2D, choć daje ogrom możliwości i wiele jeszcze pozostawia do odkrycia, nie zawsze jest wystarczający. Od kilku lat obserwujemy wzrost znaczenia animacji reklamowej, szczególnie zaś animacje 3D zaczynają przemawiać do odbiorców pragnących czegoś nowego. Pozwól więc w naszym studio produkcji filmów reklamowych stworzyć dla Ciebie animację, która opowie o Twojej firmie lub ofercie. Przedstaw historię w niebanalny sposób, wyprzedzając konkurencję. Wyceluj w odbiorców, którzy szukają nowinek i cieszą się z możliwości obserwowania rozwoju nowych trendów.


Nasze studio grafiki 3D to doświadczeni specjaliści w zakresie animacji. Zajmują się tą tematyką od lat, zagłębiając jej tajniki i eksperymentując. Oferujemy produkcję animacji od pierwszej rozmowy rozpoznawczej, przez stworzenie koncepcji wartości oraz historii, aż po kreację, przygotowanie materiałów, dźwięk i postprodukcję. Na każdym tym etapie będziemy informować Cię o postępie prac. Masz pełen wzgląd w nasze działania i wpływ na to, jak animacja będzie prezentować się finalnie.


Tworzenie animacji 3D


Jak tworzy się animacje 3D w naszym poznańskim biurze? Podstawą jest brief. Możesz stworzyć go samodzielnie, ale chętnie usiądziemy z Tobą przy jednym stole, by na podstawie zadawanych przez nas pytań i Twoich odpowiedzi zaprojektować wstępną koncepcję. Jakie masz potrzeby? Jaki jest cel animacji? Do kogo jest kierowana? Gdzie będzie promowana? Kolejnym krokiem jest proces gromadzenia materiałów. Chcemy, by nasze firmy były możliwie najbardziej merytoryczne. Stworzenie scenariusza jest podstawą do wizualizacji wstępnej - wykreowanie zarysu miejsc oraz postaci. Późniejsza prezentacja storyboardu klientowi pozwala na rozpoczęcie pracy nad właściwym filmem animowanym. Zajmujemy się także dopracowaniem dźwięku oraz postprodukcją. Film zapisujemy w formacie zależnym od tego, gdzie będzie wyświetlany.


Chcesz wiedzieć więcej?


Skontaktuj się z nami! Chętnie opowiemy o tym, jak działamy i pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego filmu do Twoich potrzeb.Sprawdź także:


Tworzenie logo

Billboardy sponsorskie

Filmy promocyjne

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Filmy szkoleniowe

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmów reklamowychWróć na stronę główną