Tworzenie, projektowanie logo, logotypu z księgą znaku - Poznań


tworzenie logo Poznań

Logotyp to jeden z najważniejszych elementów komunikacji marketingowej. To właśnie logo pozwala odróżnić jedną firmę od drugiej i umożliwia wybić się na tle konkurencji. Logotypy widnieją na wszystkich materiałach marketingowych oraz produktach na sklepowych półkach. Raz stworzone logo jest znakiem rozpoznawczym, a jego późniejsza zmiana wiąże się to z wieloma niebezpieczeństwami. Co, jeśli stali odbiorcy naszych komunikatów przyzwyczaili się do logotypu i przy jego zmianie stracą do nas zaufanie? O projektowaniu logo należy myśleć jak o tworzeniu związku na całe życie firmy. Znak rozpoznawczy musi być logiczny, wyrazisty i uniwersalny.


Projektowanie logo – Poznań


Jeśli chcesz stworzyć unikalne logo, to nie powinieneś zabierać się za to samodzielnie. Tutaj potrzebna jest wiedza, jak tworzyć projekt logo z księgą znaku. Korzystając z usług naszej firmy Red Ghost z Poznania nie musisz martwić się o tę kwestię. Jego wykonanie wymaga bowiem zastosowania aż dziesięciu punktów stałych. Na samym początku należy określić genezę, czyli wszystkie inspiracje, które posłużyły do jego stworzenia. Ma to istotne znaczenie przy zgłaszaniu znaku firmowego do Urzędu Patentowego. Projektowanie logotypu z księgą znaku obejmuje określenie czcionki, jej wielkości i rozmieszczenia poszczególnych znaków i dotyczy również hasła reklamowego znajdującego się pod nim oraz stanowiącego jego integralną część. Nie należy zapomnieć także o zawarciu w księdze znaków podstawowej i alternatywnej wersji brand marku. Chodzi tu o możliwość stosowania jej wersji monochromatycznej bądź takiej na różnych tłach. Jest to istotne choćby w przypadku tworzenia gadżetów reklamowych.


Tworzenie logo – Poznań


Samodzielne wymyślanie znaków firmowych i towarowych niesie ze sobą ryzyko splagiatowania czyjegoś pomysłu. Dlatego warto w tej kwestii polegać na naszym doświadczeniu. Oczywiście tworzenie logo może odbywać się przy Twoim aktywnym uczestnictwie. Burza mózgów przy kreowaniu uniwersalnych znaków towarowych jest jak najbardziej pożądana. W księdze znaku nie zapominamy również o wytycznych dotyczących typografii, kolorystyki i skalowania. Dzięki temu Twoje logo może być przeniesione na dowolną powierzchnię w odpowiednich proporcjach i z zachowaniem odpowiednio dobranych barw. Są kolory, czy motywy, które kojarzą się z pewnymi branżami i warto pomyśleć o ich wykorzystaniu. Czasem symbolika może również odnosić się do rejonu, w którym dana firma się znajduje. Bardzo ważne jest dla nas, by rezultat był dla Ciebie satysfakcjonujący.


Nasza pomoc przy projektowaniu logotypu z księgą znaku


Nasi specjaliści z studia produkcji filmów reklamowychz przyjemnością stworzą dla Ciebie proste, rozpoznawalne i ponadczasowe logo, które będzie zapadać w pamięć i pozytywnie wyróżniać Cię na tle konkurencji. Dobry logotyp to znak, który jest serdecznie przyjmowany przez klientów, a którego nie trzeba odświeżać co kilka czy kilkanaście lat. Równie ważne jest to, by otrzymać projekt logo z księgą znaku, czyli wszystkie informacje dotyczące tego, jak wyglądać powinna identyfikacja wizualna danej marki, jakie kolory, fonty i wielkości stosować, gdzie i w jakich połączeniach stosować logo. Możesz zrobić to sam i uczyć się na swoich błędach. Możesz jednak postawić na wsparcie specjalistów i cieszyć się logotypem wykreowanym na podstawie wiedzy i doświadczenia osób zajmujących się tego rodzaju projektami od wielu lat.


Tworzenie logo z księgą znaku


Zaczynamy od gruntownego wywiadu. Poznajemy Twoją firmę, wartości Twojej marki, jej wizję rozwoju, produkty. Na tej podstawie wyodrębniamy najważniejsze wzorce - dopasowujemy kolorystykę i kształty do charakteru branży, środowiska i odbiorców. Logotyp będzie unikalny i nowoczesny. Wyróżnisz się na tle konkurencji i nigdy już nie stopisz się z tłumem.Sprawdź także:


Tworzenie animacji 3D

Billboardy sponsorskie

Filmy promocyjne

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Filmy szkoleniowe

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmów reklamowychWróć na stronę główną