Filmy instruktażowe i szkoleniowe BHP


filmy bhp

Wyprodukowanie dobrej jakości filmu szkoleniowego to duże wyzwanie. Film tego rodzaju ma na celu pokazanie szczegółowo procesu wykonywania danej czynności lub ich cyklu. Musi być precyzyjny, jasny i zrozumiały dla wszystkich odbiorców. Duże znaczenie ma tutaj operowanie zbliżeniami oraz oddaleniami, a także głos lektora prowadzącego dany instruktaż. Właśnie dlatego dobrze jest filmy BHP oraz inne instruktażowe produkcje powierzać specjalistom z naszego studio produkcji filmów reklamowych. Dobra kamera, doświadczeni aktorzy oraz przyjemne środowisko takiego nagrania pozwoli stworzyć film możliwie najbardziej czytelny i precyzyjnie trafiający w potrzeby.


Wygraj doświadczeniem


Jako studio filmowe mamy wieloletnie doświadczenie pracy z kamerą. Wiemy, jak tworzyć filmy szkoleniowe od podstaw, tj. od zarysu scenariusza, przez określenia szczegółów poszczególnych scen i ujęć, na montażu, obróbce dźwięku i postprodukcji kończąc. Dbamy o to, by każde nagranie było profesjonalne, szczególnie te filmy, które mają na celu uczenie kolejnych osób posługiwania się urządzeniami lub podejmowanie czynności wymaganych przez zasady bezpieczeństwa. Film taki nadal musi być estetyczny, jednak jego celem nie jest rozrywka, ale edukacja. Stosujemy dlatego inne rozwiązania, odpowiednie do tej formy filmowej.


Sprawdź nasze doświadczenie i dopytaj o szczegóły oferty. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dlatego chętnie współpracujemy z branżami, z którymi jeszcze nie mieliśmy możliwości pracować. Twoja wiedza merytoryczna i nasza umiejętność tworzenia scenariuszy i operowania kamerą pozwoli stworzyć precyzyjny film, który z chęcią pokażesz swoim pracownikom i klientom, gotowy do umieszczenia na stronie internetowej lub promocji w innych mediach.Sprawdź także:


Tworzenie logo

Tworzenie animacji 3D

Billboardy sponsorskie

Filmy promocyjne

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmów reklamowychWróć na stronę główną