Billboardy sponsorskie: produkcja Poznań


produkcja billboardu sponsorskiego

To ciekawa alternatywa dla zwyczajnych spotów reklamowych, których jest - zarówno w telewizji, jak i w sieci - zatrzęsienie. Ostatnie lata wskazują na wzrost zainteresowania billboardami sponsorskimi, ponieważ w prosty sposób prezentują daną markę i jasno komunikują o tym, czym się zajmuje. To właśnie jasność przekazu i krótka forma są najważniejszymi zaletami tej formuły. Czym jednak jest dokładnie billboard sponsorski, którego nakręcenie możesz zlecić w naszym studio produkcji filmów reklamowych? To wskazanie sponsora lub sponsoring tv. Treść zazwyczaj opiera się na haśle: "Sponsorem tego programu jest firma X". To więc bezpośrednie lub pośrednie finansowanie tworzenia oraz rozpowszechniania danej audycji. Jako sponsor możemy przed lub po programie umieścić swoje logo, nazwę, znak lub właśnie bilboard sponsorski.


Jakie są korzyści promocji billboardem sponsorskim?


Przede wszystkim dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych odbiorców! Ponieważ te komunikaty pojawiają się przed ulubionymi przez nich programami, a sam billboard nie jest długi, z pewnością poświęcą moment, by obejrzeć Twój przekaz. A stąd już prosta droga do tego, by zapamiętali nazwę Twojej firmy lub produktu.


Nasze wsparcie w produkcji billboardów sponsorskich


Ta szczególna forma reklamy ma swoje zasady oraz ograniczenia. Przede wszystkim - możesz promować jedynie swoją markę. Nie masz na to wiele czasu, ponieważ zazwyczaj mowa o kilku sekundach. To czas na zaprezentowanie nazwy swojej marki i produktu. Spot ma mieć charakter informacyjny, nie może też zmierzać do osiągnięcia innego efektu reklamowego niż tylko informacja o swoim udziale przy danym programie.


Zaufaj naszemu wsparciu przy produkcji billboardu sponsorskiego! To ogromne wyzwanie, ponieważ materiał trafia do tysięcy lub milionów odbiorców w całym kraju. Przekaz musi być więc jasny, logiczny oraz prosty. Zajmiemy się tym kompleksowo, od rozpoznania Twoich potrzeb, przez upewnienie się, czy koncepcja jest zgodna z prawem oraz wymaganiami miejsca promocji.Sprawdź także:


Tworzenie logo

Tworzenie animacji 3D

Filmy promocyjne

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Filmy szkoleniowe

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmów reklamowychWróć na stronę główną