Filmy korporacyjne - produkcja Poznań


produkcja filmów korporacyjnych

Twoja firma? To ludzie, którzy ją tworzą, wartości, jakie są dla Was ważne i miejsce, gdzie pracujecie. To także Wasza misja, wizje oraz plany na przyszłość. Często to piękna historia, z jakiej wyrośliście - może wiele trudności, z którymi musieliście walczyć, a może epicka opowieść o tym, jak tworzyliście od zera nowoczesne rozwiązania, które dzisiaj chciałaby skraść Wasza konkurencja. Każda firma ma swoją legendę i film korporacyjny pomaga ująć ją w pięknym obrazie. Za sprawą filmu, w którym pokażemy Wasz zespół, siedzibę, a także na którym będziecie mogli się wypowiedzieć, zarysujemy jasny obraz tego, kim jesteście i dlaczego warto Wam zaufać.


Produkcja filmów korporacyjnych


Jeśli chcesz podkreślić i pokazać wieloletnią tradycję twojej firmy, a także wartości i zasady, czyli swoiste credo, którym kieruje się kierownictwo, relacje z pracownikami czy innowacyjny sposób produkcji, to doskonałym środkiem do tego jest film korporacyjny. Studio produkcji filmowej – Poznań chętnie podejmie się przedstawienia Waszej historii i osiągnięć. To doskonały sposób do zaprezentowania się na targach pracy albo branżowych. Może być swoistym wstępem do prelekcji na konferencji dotyczącej innowacyjności w Twojej branży. Zaprezentujesz opatentowane rozwiązania, w sposób klarowny i ciekawy. Filmy korporacyjne muszą mieć odpowiednią dynamikę, aby zatrzymywały uwagę widza. Na pewno warto zacząć od umiejscowienia firmy na mapie i pokazania również miasta. Jeśli masz siedzibę w Poznaniu, to możesz ukazać krótkie urywki przedstawiające przedsiębiorstwo na tle jego panoramy, np. z lotu ptaka. Oczywiście poza pokazaniem ludzi przy pracy, warto do takiego filmu włączyć pracowników, którzy są jego najlepszą wizytówką i mogą opowiedzieć o swoich zajęciach i osiągnięciach z pasją i zaangażowaniem, podkreślając ile zawdzięczają firmie bądź przedstawiając szczegóły techniczne stosowanych rozwiązań. Produkcja filmów korporacyjnych oparta jest na scenariuszu, który można dopasować do celu, w jakim tworzony jest film. Oczywiście najlepiej, by był w miarę uniwersalny. Wtedy można go wykorzystać do promocji przy okazji różnych eventów.


Po co film korporacyjny?


Oczywiście po to, by pokazać się potencjalnym klientom. Jeśli zobaczą w Was prawdziwych ludzi i autentyczną walkę z przeciwnościami, a także marzenia i plany, prędzej poczują z Wami więź i chętniej skorzystają z oferty. Ale filmy korporacyjne tworzy się także dla upamiętnienia ważnych dat w historii firmy, by móc pochwalić się długą działalnością lub istotnym osiągnięciem. Film tego rodzaju doskonale uzupełnia inne materiały marketingowe. Choć nie opowiada bezpośrednio o Waszej ofercie, o produktach lub usługach, to jednak mówi o wiele więcej o tym, w jaki sposób pracujecie, jaką macie energię i jak współpracuje się z Wami z perspektywy klienta. Możecie tego rodzaju materiał umieścić na Waszej stronie www, Facebooku lub YouTubie. Tam, gdzie znajdą go Wasi obecni lub potencjalni klienci.


W naszym studio w Poznaniu zajmujemy się produkcją filmów korporacyjnych już od wielu lat, łącząc swoją wiedzę z doświadczeniem oraz stosowaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu kamer, programów do montażu i edycji dźwięku. To gwarancja tego, że film będzie dynamiczny, precyzyjny i interesujący.


Nie powielamy wzorców, ponieważ film musi być dopasowany do charakteru branży oraz energii zespołu. Dopiero po pierwszej rozmowie oraz briefie będziemy mogli zaprezentować Wam szczegóły naszej wizji i skonsultować się z Wami. To Wasze zdanie i zadowolenie są dla nas najistotniejsze.Sprawdź także:


Tworzenie logo

Tworzenie animacji 3D

Billboardy sponsorskie

Filmy promocyjne

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Filmy szkoleniowe

Produkcja filmów reklamowychWróć na stronę główną