Filmowanie dronem z powietrza, zdjęcia z lotu ptaka - Poznan


filmowanie z powietrza poznań

Perspektywa z lotu ptaka - tęskniliśmy za tym przez wieki, a na bazie tych marzeń najwięksi wynalazcy stworzyli w końcu pierwsze urządzenia poruszające się w powietrzu. Dziś loty samolotem to codzienność, a zdjęcia z powietrza - choć nadal robią niezwykłe wrażenie - stają się standardem. Nie cofaj się więc i podczas projektowania filmu zastanów się nad zasadnością filowania dronem, które urozmaici każdy materiał wideo. Przepiękny widok na Twoją firmę, zielone okolice wokół wybudowanego domu, a może ruch w gęstym mieście? W naszym studio produkcji filmów reklamowych oferujemy to wszystko! Zdjęcia z lotu ptaka można z łatwością wkomponować zarówno w film na potrzeby prywatne, jak i w reklamowy. Ważne jednak, by ujęcia były precyzyjne i ostre.


Filmowanie dronem z powietrza – Poznań


Niewątpliwie współczesna technika pozwala nam na tworzenie zdjęć o jakich nam się nie śniło. Oglądanie świata z innej perspektywy pozwala dostrzec to, co na pierwszy rzut oka jest pomijane. Widać całe piękno krajobrazu i infrastruktury. To dlatego filmowanie dronem jest doskonałą możliwością stworzenia unikalnej produkcji ukazującej pracę przedsiębiorstwa od świtu do zmierzchu, a także etapy rozbudowy firmy. Pozwala to tworzyć zwolnione i przyspieszone ujęcia, które wyglądają wspaniale zarówno w filmach reklamowych, jak i korporacyjnych. To świetny sposób na promocję przedsiębiorstwa zajmującego się odnawialnymi źródłami energii, gdyż dopiero z wysoka widoczna jest nieujarzmiona siła natury, która może przynieść w tym przypadku wiele korzyści. Na taką formę kadrowania mogą zdecydować się firmy z Poznania i z innych miast Polski, gdyż nasza oferta nie jest ograniczona terytorialnie.


Zdjęcia z powietrza i lotu ptaka – Poznań


Czy zastanawiałeś się, jak okolica, w której pracujesz, wygląda z perspektywy kilkuset metrów nad ziemią? Dzięki naszym usługom możesz się o tym przekonać. Zdjęcia z lotu ptaka wykorzystasz w kampaniach reklamowych i spotach promocyjnych. Organizując jubileusz firmy warto zdecydować się na nakręcenie filmu o jego historii. W nim można wykorzystać archiwalne zdjęcia, ale również te wykonane z powietrza. Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawi, że powstanie materiał, który będzie wyświetlany przy wielu okazjach. Oczywiście praca nad ujęciami z powietrza wymaga także precyzji i dużej dozy cierpliwości. Jednorazowo może być wykonany nawet kilkunastominutowy materiał, z którego wybierzemy najlepsze ujęcia, a efektami będziesz mógł pochwalić się na kanale firmowym w mediach społecznościowych.


Nasze wsparcie przy filmowaniu i zdjęciach z powietrza


Na nasze wyposażenie składają się nowoczesne urządzenia pozwalające na tworzenie wysokiej jakości zdjęć z lotu ptaka. Filmowanie dronem powierzamy naszemu specjaliście - to osoba nie tylko posiadająca wiedzę z zakresu kręcenia filmów, ale przede wszystkim doświadczenie wielu godzin tworzenia ujęć w tym niecodziennym środowisku. Dbamy o to, by zdjęcia były ostre, doskonale oświetlone i by w kadrze zawsze znajdowały się najistotniejsze elementy otoczenia. Wiemy, kiedy można filmować dronem, która pora dnia jest do tego najlepsza oraz jak tworzyć zdjęcia, które nie będą jednostajne i nudne. Filmowanie z tej perspektywy wymaga precyzji, której opanowanie zajęło nam dużo czasu. Warto było jednak wytężyć siły, by dziś móc prezentować naszym klientom jedyne takie materiały filmowe.


Masz więcej pytań o filmowaniu dronem w Poznaniu lub w innych miejscach w Polsce? Skontaktuj się z nami. Zaprezentujemy Ci najważniejsze zasady prawne oraz logistyczne tego rodzaju filmowania, przedyskutujemy Twój pomysł. Zrobimy rozpoznanie w terenie, by materiał filmowy, który dla Ciebie stworzymy, był w pełni profesjonalny i wolny od błędów. Pozwól nam wyjść poza ramy wszelkich ograniczeń.Sprawdź także:


Tworzenie logo

Tworzenie animacji 3D

Billboardy sponsorskie

Filmy promocyjne

Filmy szkoleniowe

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmów reklamowychWróć na stronę główną