Filmy promocyjne i wizerunkowe, spoty promocyjne - Poznań


filmy promocyjne

Kiedy tworzy się firmę, zawsze najważniejszym elementem marketingu jest znalezienie tych elementów, które stanowią o naszej unikalności. Co sprawia, że Twoja firma jest wyjątkowa? Co wyróżnia ją od oferty Twojej konkurencji? Jakie są wartości Twojej firmy i pracowników? Jak chcesz o tym komunikować swoim potencjalnym i obecnym klientom? W naszym studio produkcji filmów reklamowych nagrywamy filmy wizerunkowe, znane także jako firmy promocyjne, dzięki którym możesz zaprezentować te unikalne cechy Twojej marki lub produktu, czy też usługi. Poinformujesz o cechach stałych, ale także o wyjątkowej okazji, np. promocji z okazji nowego sezonu czy też świątecznej wyprzedaży. Cel filmu promocyjnego zawsze jest określony i cały scenariusz opiera się na tym, by Twój odbiorca wykonał pożądaną czynność.


Filmy promocyjne i wizerunkowe - Poznań


Wierzymy, że nie ma dwóch takich samych filmów promocyjnych - bo nie ma dwóch identycznych firm! Z tej zasady nasze poznańskie studio szczególnie mocno korzysta w czasie tworzenia filmów wizerunkowych. Wtedy celem nagrania jest sprzedanie nie tyle produktu, ile ogólnej koncepcji danej marki, firmy jako zbioru wartości. Chcesz przekazać swoim odbiorcom, że jesteś profesjonalny lub młody, że masz doskonałą jakości produkty lub że są one przebadane przez specjalistów? Oto właśnie Twój wizerunek, który będzie miał wpływ na grupę odbiorców Twoich produktów.


Za każdym razem podstawą naszej pracy jest sporządzony przez Ciebie brief. Jeśli jednak nie wiesz, które z elementów są najistotniejsze dla przekazu, usiądziemy przy tym razem, a dzięki temu najlepiej poznamy cechy Twojej oferty oraz marki oraz te elementy, na których chcesz się skupić. Filmy promocyjne oraz wizerunkowe zazwyczaj są dłuższe niż spoty reklamowe, ponieważ chcemy w nich komunikować więcej niż motywację do dokonania zakupu. To doskonały wybór także wtedy, gdy chcesz wprowadzić nowy produkt lub usługę na rynek albo w przypadku rebrandingu - gdy informujesz swoich klientów o zmianach w komunikacji marketingowej swojej firmy.


Postaw na pomoc naszych specjalistów! Działamy w branży od wielu lat i mamy doświadczenie w kreacji filmów promocyjnych oraz wielu innych. Zaproponujemy Ci inspirujący i interesujący film z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Cechuje nas precyzja i energia - wierzymy, że to właśnie na tym opiera się współczesny marketing!Filmy promocyjne


Klasyczny spot promocyjny trwa około 30 sekund, ale możesz zdecydować się na dłuższą formę czyli film promocyjny. Z pewnością jest to produkcja kładąca nacisk na fabułę. Historia musi mieć swój początek, punkt kulminacyjny i pointę. Oczywiście dłuższe formy mogą przedstawiać w kreatywny sposób historię Twojej firmy, jej osiągnięcia, a w to warto jeszcze wpleść przekaz reklamowy. Filmy promocyjne pozwalają również wykorzystać potencjał Twoich pracowników, którzy mogą lepiej zareklamować produkty czy usługi. Można również w takiej produkcji użyć rekomendacji Klientów i kontrahentów. Poznań z pewnością jest miastem, które nie skorzystało jeszcze w pełni ze swojego potencjału marketingowego, a my chcemy to zmienić razem z Tobą.


Filmy wizerunkowe


Nieodłączną składową skutecznego marketingu jest budowanie prestiżu. Dlatego obok spotów reklamowych, czy billboardów sponsorskich, należy inwestować również w filmy wizerunkowe. Doskonale sprawdzają się one choćby jako wsparcie działu HR. Skuteczne pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników wymaga w dzisiejszych czasach zawalczenia o ich względy. Dlatego dobrze skonstruowane filmy wizerunkowe, w których można przemycić również promocję produktów i usług są na wagę złota. Wszak każdą markę tworzą ludzie, z jednej strony pracownicy, a z drugiej Klienci i tylko w ten sposób można budować swoją pozycję na rynku. Nasze studio produkcji filmowej nakręci również filmy wizerunkowe, które pomogą Ci w uczciwej walce o Klientów biznesowych i innych kontrahentów.


Spoty promocyjne


Pewnie zastanawiasz się, jak stworzyć skuteczne przekazy promocyjne? Przede wszystkim musisz znać dobrze realia swojej branży i określić grupę docelową. Wtedy łatwiej będzie Ci skonstruować zarys skutecznego marketingu oraz wybrać trzy najważniejsze kwestie, które powinny pojawić się w spocie reklamowym. Możesz kłaść nacisk na profesjonalizm, atrakcyjne ceny, a także elitarność Twojej oferty, czyli zwrócić uwagę na to, co wyróżnia Twoją firmę spośród innych. Jednak to już zapewne wiesz. Skuteczne spoty promocyjne oddziałują na emocje na różnych poziomach i ich celem jest wywołanie pożądanej reakcji. Mogą wzruszać, bawić lub szokować, ważne, by nie pozostawały nikogo obojętnym. Studio produkcji filmowej – Poznań stworzone jest z myślą o Tobie i Twojej firmie. W Red Ghost pomożemy Ci odnaleźć ducha Twoich odbiorców, czyli ich pragnienia i dążenia. Znasz już moc, jaką dają promocje, a wyprodukowany przez nas spot promocyjny świetnie sprawdzi się na Black Friday, Boxing Day, ale również podczas Dnia Budowlańca, czy innych wydarzeń związanych z wybraną branżą.


Sprawdź także:


Tworzenie logo

Tworzenie animacji 3D

Billboardy sponsorskie

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Filmy szkoleniowe

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmów reklamowychWróć na stronę główną