Filmy promocyjne i wizerunkowe, spoty promocyjne - Poznań


filmy promocyjne

Kiedy tworzy się firmę, zawsze najważniejszym elementem marketingu jest znalezienie tych elementów, które stanowią o naszej unikalności. Co sprawia, że Twoja firma jest wyjątkowa? Co wyróżnia ją od oferty Twojej konkurencji? Jakie są wartości Twojej firmy i pracowników? Jak chcesz o tym komunikować swoim potencjalnym i obecnym klientom? W naszym studio produkcji filmów reklamowych nagrywamy filmy wizerunkowe, znane także jako firmy promocyjne, dzięki którym możesz zaprezentować te unikalne cechy Twojej marki lub produktu, czy też usługi. Poinformujesz o cechach stałych, ale także o wyjątkowej okazji, np. promocji z okazji nowego sezonu czy też świątecznej wyprzedaży. Cel filmu promocyjnego zawsze jest określony i cały scenariusz opiera się na tym, by Twój odbiorca wykonał pożądaną czynność.


Filmy promocyjne i wizerunkowe - Poznań


Wierzymy, że nie ma dwóch takich samych filmów promocyjnych - bo nie ma dwóch identycznych firm! Z tej zasady nasze poznańskie studio szczególnie mocno korzysta w czasie tworzenia filmów wizerunkowych. Wtedy celem nagrania jest sprzedanie nie tyle produktu, ile ogólnej koncepcji danej marki, firmy jako zbioru wartości. Chcesz przekazać swoim odbiorcom, że jesteś profesjonalny lub młody, że masz doskonałą jakości produkty lub że są one przebadane przez specjalistów? Oto właśnie Twój wizerunek, który będzie miał wpływ na grupę odbiorców Twoich produktów.


Za każdym razem podstawą naszej pracy jest sporządzony przez Ciebie brief. Jeśli jednak nie wiesz, które z elementów są najistotniejsze dla przekazu, usiądziemy przy tym razem, a dzięki temu najlepiej poznamy cechy Twojej oferty oraz marki oraz te elementy, na których chcesz się skupić. Filmy promocyjne oraz wizerunkowe zazwyczaj są dłuższe niż spoty reklamowe, ponieważ chcemy w nich komunikować więcej niż motywację do dokonania zakupu. To doskonały wybór także wtedy, gdy chcesz wprowadzić nowy produkt lub usługę na rynek albo w przypadku rebrandingu - gdy informujesz swoich klientów o zmianach w komunikacji marketingowej swojej firmy.


Postaw na pomoc naszych specjalistów! Działamy w branży od wielu lat i mamy doświadczenie w kreacji filmów promocyjnych oraz wielu innych. Zaproponujemy Ci inspirujący i interesujący film z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Cechuje nas precyzja i energia - wierzymy, że to właśnie na tym opiera się współczesny marketing!Sprawdź także:


Tworzenie logo

Tworzenie animacji 3D

Billboardy sponsorskie

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Filmy szkoleniowe

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmów reklamowychWróć na stronę główną