RED GHOST - produkcja filmów reklamowych

Studio produkcji filmowej - Poznań

 

Wkrocz z nami w świat niezwykłych produkcji filmowych. Zajmujemy się tworzeniem filmów reklamowych, spotów, filmów korporacyjnych, ale też animacji 2D i 3D. Realizujemy filmy, w których odzwierciedlamy wyobraźnię, pasję i emocje. Wierzymy w to, że odpowiedni film może opowiedzieć historię poruszającą tłumy.

 

Mamy bogate doświadczenie w kreacji filmów. Zaczynamy naszą pracę od gruntownego wywiadu - podstawą jest wysłuchanie Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Razem z Tobą ustalimy najważniejsze punkty oraz wartości płynące z opowiadanej historii. Nasi specjaliści przełożą te elementy na język filmu, który osadzimy w konkretnym czasie oraz przestrzeni odpowiedniej do Twojej wizji. Zajmujemy się produkcją filmową kompleksowo - od stworzenia scenariusza, przez formę, aż po dogranie obrazu i dźwięku. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, takich jak drony, możemy urozmaicić film wyjątkowymi ujęciami. Filmowanie z powietrza w połączeniu z doskonałą jakością obrazu, interesującymi zbliżeniami i przejściami stworzy efekt, na jaki czekasz.

 

Nasze usługi obejmują realizację filmów, ale także strategie marketingowe, video marketing, branding. Wspieramy marki i pomagamy w dystrybuowaniu treści oraz zdobywaniu nowych odbiorców. Sprawdź nasze studio filmowe i stwórz z nami wyjątkowy film, dzięki któremu dotrzesz do klientów.

 

 

Nasza pełna oferta:

 

tworzenie logo     animacje 3d     billboardy sponsorskie     filmy promocyjne     zdjecia i filmy z lotu ptaka    

filmy szkoleniowe     produkcja filmow korporacyjnych     produkcja filmów reklamowych

 

 

New Spirit of Digital Media

SHOWREEL 2016

 

NEWS

Pokaż starsze wiadomości

Konferencje – jak je najlepiej zrelacjonować?

Konferencje, seminaria, czy fora branżowe to zawsze ogromne wyzwanie organizacyjne, napakowany program i szybko następujące po sobie wydarzenia. Jak sprawić, aby wszystko to, co z mozołem było przygotowywane przez organizatorów nie minęło bezpowrotnie wraz z wyjściem ostatniego gościa?
 

Odpowiedzią jest dokumentowanie wydarzeń na filmie. Ulotne chwile, zainteresowanie publiczności, oklaski i wyrazy uznania, prelekcje i wykłady – to wszystko zrealizowaliśmy w postaci filmowej dla naszych klientów tej jesieni. W październiku 2017 r. zostaliśmy zaproszeni do stworzenia relacji z I WIELKOPOLSKIEGO FORUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ „ZARABIAJ Z MISJĄ” przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych oraz Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poznaniu. Zrealizowaliśmy krótkie filmiki przedstawiające trzy wyróżnione za efektywną działalność gospodarczą podmioty, które zostały zaprezentowane podczas forum oraz relację filmową z tego wydarzenia. Reportaż przedstawia wystąpienia prelegentów, nagrodzonych przedsiębiorców społecznych, debatę oraz warsztaty dla uczestników. Wydarzenie odbyło się w nowoczesnym budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. 
 

W listopadzie 2017 r. na zaproszenie Stowarzyszenia Twoja Moc, które zajmuje się szerzeniem wiedzy na temat świadomego odżywiania, zdrowego stylu życia i naturalnych sposobów leczenia zrealizowaliśmy relację z konferencji "ODPORNOŚĆ bierze się z brzucha czyli wszystko o jelitach", która miała miejsce w Collegium Da Vinci w Poznaniu. Nagraliśmy i przygotowaliśmy również trzy wykłady prowadzone przez dwie różne prelegentki i wykonaliśmy sesję fotograficzną.
 

Zajęliśmy się z pieczołowitością godną najlepszych dokumentalistów stworzeniem wiernego zapisu niezwykle energetycznych eventów, które przyciągnęły setki uczestników. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w relacjonowaniu wydarzeń, a dzięki filmom, które tworzymy każdy ważny detal eventu zostanie uwieczniony i wesprze Organizatorów w ich dalszej promocji!

OFERTA

PRODUKCJA FILMOWA

Do każdego projektu filmowego podchodzimy kompleksowo i w porozumieniu z klientem. Realizacja filmu przebiega w czterech etapach: POMYSŁ – PRZYGOTOWANIE – PRODUKCJA – POSTPRODUKCJA.  My dodaliśmy jeszcze jeden - PROMOCJA. Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne i promocyjne.
 

CZYTAJ WIĘCEJ
 

STRATEGIA

Strategia to sztuka dowodzenia i działanie. Projektujemy strategie i opracowujemy plany działań marketingowych, które budują wizerunek marek produktów i usług, wspierając ich promocję i zwiększając sprzedaż.

CZYTAJ WIĘCEJ

BRANDING

Kreujemy i budujemy nowe marki, od podstaw. Zaczynamy od niezapisanej kartki, a kończymy na całościowym wizerunku brandu, zawierającym: nazwę, logo, claim, nazwę domeny internetowej, Key Visual oraz Identyfikację Wizualną (Corporate Identity).

CZYTAJ WIĘCEJ
 

INTERNET I CONTENT MARKETING

Skupiamy się na działaniach Internecie i to właśnie tam budujemy obecność marek. Tworzymy i dostarczamy wartościowych treści, które są odpowiedzią na pytania i potrzeby klientów. Realizujemy w Internecie i Social Media strategię komunikacji marki z jej odbiorcami.

CZYTAJ WIĘCEJ

PORTFOLIO

KONTAKT

KTO PYTA, NIE BŁĄDZI :)
Wiadomość została wysłana.Red Ghost
ul. Dąbrowskiego 81/85 lok. 202
60-529 Poznań

NIP 781-101-23-31

info@redghost.pl

tel. kom. +48 512 466 309


Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne, filmy promocyjne, animacje filmowe, wizualizacje 3D

Pobierz BRIEF