Studio produkcji filmowej, produkcja filmów reklamowych - Poznań

Wkrocz z nami w świat niezwykłych produkcji filmowych. W naszej ofercie znajdziesz filmy reklamowe i produkcję spotów, ale też tworzenie animacji reklamowej w 2D/3D. Realizujemy filmy promocyjne i wizerunkowe, w których odzwierciedlamy wyobraźnię, pasję i emocje. Wierzymy w to, że odpowiedni film może opowiedzieć historię poruszającą tłumy.

Mamy bogate doświadczenie w produkcji filmów reklamowych. Zaczynamy naszą pracę od gruntownego wywiadu - podstawą jest wysłuchanie Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Razem z Tobą ustalimy najważniejsze punkty oraz wartości płynące z opowiadanej historii. Nasi specjaliści przełożą te elementy na język filmu, który osadzimy w konkretnym czasie oraz przestrzeni odpowiedniej do Twojej wizji. Zajmujemy się produkcją filmową kompleksowo - od stworzenia scenariusza, przez formę, aż po dogranie obrazu i dźwięku. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi możemy urozmaicić film wyjątkowymi ujęciami. Filmowanie z powietrza dronem/zdjęcia z lotu ptaka w połączeniu z doskonałą jakością obrazu, interesującymi zbliżeniami i przejściami stworzy efekt, na jaki czekasz.

Nasze usługi obejmują realizację i produkcję filmów reklamowych, ale także strategie marketingowe, projektowanie i tworzenie logo, video marketing, branding i bilboardy sponsorskie. Wspieramy marki i pomagamy w dystrybuowaniu treści oraz zdobywaniu nowych odbiorców. W zakresie naszej oferty znajdują się filmy korporacyjne budujące markę i opowiadające o codziennym życiu firmy. Dla firm oferujemy również filmy instruktażowe i szkoleniowe BHP. Sprawdź nasze studio filmowe i stwórz z nami wyjątkowy film, dzięki któremu dotrzesz do klientów.

Studio produkcji filmowej

Wiemy, jaką siłę niesie ze sobą obraz na kadrach filmu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by filmowane produkty, usługi czy infrastruktura zostały pokazane we właściwym świetle. Studio filmowe Red Ghost to zespół profesjonalistów, dla których produkcja filmów promocyjnych, instruktażowych czy korporacyjnych jest prawdziwą pasją. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie. Zdjęcia z dronów wydają się być już standardem, niemniej jednak ich artystyczne wykonanie to już pewna sztuka, którą, dzięki wielu realizacjom, opanowaliśmy do perfekcji. Studio produkcji filmowej ma swoją siedzibę w Poznaniu, jednak jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z całej Polski. Co więcej, podejmujemy się również promocji nowych inicjatyw. Chcesz wypromować nowy portal? Najlepszym sposobem na to jest zrealizowana z naszą pomocą produkcja filmowa. Spot promocyjny może być reklamą w serwisach społecznościowych, takich jak Youtube i oczywiście znaleźć się także na kanale firmowym. 

Produkcja filmów reklamowych

Cieszymy się, że pośrednio dzięki naszej działalności możesz stworzyć skuteczną kampanię promocyjną. Tworzone przez nas animacje 3D są świetną alternatywą dla klasycznych reklam. Produkcja filmów reklamowych również daje nam ogromną satysfakcję. Jeśli nie masz pomysłu na skuteczny marketing w formie audiowizualnej, to oferujemy kompleksowe usługi: od burzy mózgów, przez stworzenie zarysu koncepcji, po wyklarowaną wizję i jej realizację. Pomożemy Ci określić grupę docelową, co jest niezbędnym początkiem i punktem odniesienia przy tworzeniu treści reklamowych, również filmowych. W ten sposób znajdziemy pomysł na scenariusz, tak, by przekaz reklamowy był dla potencjalnych Klientów atrakcyjny, intrygujący i skłaniający do odwiedzenia Twojego sklepu internetowego, stacjonarnego czy też zasubskrybowania lub polubienia kanału bądź konta firmowego na portalu społecznościowym. Pomagamy w skutecznej promocji zarówno małym firmom, jak i dużym korporacjom.

Nasza pełna oferta:

 

tworzenie logo     animacje 3d     billboardy sponsorskie     filmy promocyjne     zdjecia i filmy z lotu ptaka    

filmy szkoleniowe     produkcja filmow korporacyjnych     produkcja filmów reklamowych

 

 

New Spirit of Digital Media

SHOWREEL 2016

 

NEWS

CZYTAJ WIĘCEJ Koleje Wielkopolskie spot reklamowy.
CZYTAJ WIĘCEJ Mazury to biznes, spoty telewizyjne.
CZYTAJ WIĘCEJ Konferencje – jak je najlepiej zrelacjonować?
Pokaż starsze wiadomości

OFERTA

PRODUKCJA FILMOWA

Do każdego projektu filmowego podchodzimy kompleksowo i w porozumieniu z klientem. Realizacja filmu przebiega w czterech etapach: POMYSŁ – PRZYGOTOWANIE – PRODUKCJA – POSTPRODUKCJA.  My dodaliśmy jeszcze jeden - PROMOCJA. Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne i promocyjne.
 

CZYTAJ WIĘCEJ
 

STRATEGIA

Strategia to sztuka dowodzenia i działanie. Projektujemy strategie i opracowujemy plany działań marketingowych, które budują wizerunek marek produktów i usług, wspierając ich promocję i zwiększając sprzedaż.

CZYTAJ WIĘCEJ

BRANDING

Kreujemy i budujemy nowe marki, od podstaw. Zaczynamy od niezapisanej kartki, a kończymy na całościowym wizerunku brandu, zawierającym: nazwę, logo, claim, nazwę domeny internetowej, Key Visual oraz Identyfikację Wizualną (Corporate Identity).

CZYTAJ WIĘCEJ
 

INTERNET I CONTENT MARKETING

Skupiamy się na działaniach Internecie i to właśnie tam budujemy obecność marek. Tworzymy i dostarczamy wartościowych treści, które są odpowiedzią na pytania i potrzeby klientów. Realizujemy w Internecie i Social Media strategię komunikacji marki z jej odbiorcami.

CZYTAJ WIĘCEJ

PORTFOLIO

Offeron - Identyfikacja Wizualna

Produkcja: Red Ghost
Klient: Offeron


Identyfikacja Wizualna


Zaprojektowaliśmy logotyp oraz system identyfikacji wizualnej dla firmy Offeron Sp. z o.o., która dostarcza lokalnym przedsiębiorcom nowoczesną platformę promocji sprzedazy usług, produktów i towarów offeron.pl


www.offeron.uk

KONTAKT

KTO PYTA, NIE BŁĄDZI :)
Wiadomość została wysłana.Red Ghost
ul. Dąbrowskiego 81/85 lok. 202
60-529 Poznań

NIP 781-101-23-31

info@redghost.pl

tel. kom. +48 512 466 309


Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne, filmy promocyjne, animacje filmowe, wizualizacje 3D

Pobierz BRIEF